S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen

 

 

    

          

Beker competitie geweer

1.    H. van Meteren    

2.    A. de Gier            

3.    A. Scholten   

 

   

Beker competitie pistool

1.    B. Bronkhorst       

2.    B. de Joode          

3.    A. de Gier            

Individueel B.S.F. competitie

A klasse 3e prijs

A. Klijmij

 

B klasse 1e prijs

A. van de Berg

 

B klasse 3e prijs

S.Budding

 

C klasse 5e prijs

B. de Joode

 

Totaal gemiddelde

1.    Zoelmond

2.    Wadenoijen

3.    Zoelen

4.    Herwijnen

5.    Maurik

6.    Buren

7.    Buurmalsen

8.    Lienden

B klasse

1.    Zoelen               

2.    Herwijnen          

3.    Maurik               

4.    Lienden              

5.    Buren                 

6.    Wadenoijen        

 

C klasse

1.    Herwijnen            

2.    Zoelmond            

3.    Maurik                

4.    Buren                  

5.    Lienden               

6.    Zoelen                 

7.    Wadenoijen         

8.    Buurmalsen          

H klasse

1.    Zoelen             

2.    Wadenoijen     

3.    Herwijnen        

4.    Maurik            

5.    Zoelmond        

6.    Buurmalsen      

7.    Buren               

8.    Lienden            

 

A klasse

1.    Wadenoijen      

2.    Herwijnen         

3.    Zoelmond         

4.    Zoelen              

5.    Maurik              

6.    Buren                

7.    Buurmalsen        

 

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

B klasse

1.    A. de Gier

2.    S. Budding

3.    G. van Aalsburg

 

C klasse

1.    J. Kool

2.    H. de Bruin

3.    A. Schop

 

D klasse

1.    G. Blom

2.    M. Kaldenberg

3.    A. Sas

 

E klasse

1.    A. Klop   

2.    E. Bieshaar

 

 

 

Onderling geweer

H klasse

1.    A de Gier

2.    G.W. Blom

3.    J. Kool

 

A klasse

1.    E. Blom

2.    G. van Aalsburg

3.    B. Bronkhorst

 

B klasse

1.    B. Klijmij

2.    A. Klijmij

3.    M. Kaldenberg

 

C klasse

1.    A. van de Berg

2.    S. Budding

3.    A. Scholten

 

D klasse

1.    J. Kaldenberg

2.    W. Overheul

3.    B. de Joode

 

E klasse

1.    F. Heemskerk

2.    J. Snoek

3.    H. de Bruin

 
 
2013  S.V. de Musketiers