S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen   Tellijst

 

 

    

 

Beker competitie pistool

1.    A. de Gier            

2.    H. de Bruin        

3.    W. Overheul        

4.    S. Budding           

Totaal gemiddelde

1.    Zoelmond          

2.    Zoelen                

3.    Herwijnen           

4.    Wadenoijen        

5.    Buurmalsen         

6.    Maurik               

7.    Lienden             

8.    Buren                

9.    Ingen                 

 

B klasse

1.    Zoelen                

2.    Ingen                  

3.    Herwijnen            

4.    Buurmalsen         

5.    Wadenoijen        

6.    Lienden              

7.    Maurik                

 

C klasse

1.    Zoelmond             

2.    Lienden              

3.    Buren                   

4.    Zoelen                 

5.    Maurik               

6.    Ingen                    

7.    Buurmalsen           

8.    Herwijnen             

9.    Wadenoijen          

H klasse

1.    Zoelen             

2.    Wadenoijen     

3.    Maurik              

4.    Buurmalsen      

5.    Zoelmond       

6.    Herwijnen        

7.    Lienden           

8.    Ingen               

 

A klasse

1.    Zoelmond         

2.    Maurik             

3.    Buurmalsen       

4.    Herwijnen         

5.    Wadenoijen      

6.    Ingen               

7.    Buren               

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

A klasse

1.    A. de Gier

 

B klasse

1.    J. Kool

2.    G. van Aalsburg

3.    S. Budding

 

C klasse

1.    G. van Londen

2.    M. Kaldenberg

3.    W. Overheul

 

D klasse

1.    A. van Vugt

 

E klasse

1.    A. Klop   

2.    E. Bieshaar

 

Meeste vooruitgang

A. de Gier

 

Onderling geweer

H klasse

1.    A de Gier

2.    G.W. Blom

3.    J. Kool

 

A klasse

1.    B. Klijmij

2.    G.W. Blom

3.    J. Kool

 

B klasse

1.    A. Schop

2.    A. Scholten

3.    A. van Vugt

 

C klasse

1.    M. Gorter

2.    A. Bogerd

3.    M. Dekkers

 

D klasse

1.    J. Kaldenberg

2.    W. Overheul

3.    B. de Joode

 

E klasse

1.    F. Heemskerk

2.    J. Snoek

3.    H. de Bruin

 

Meeste vooruitgang

A. Schop

Beker competitie geweer

1.    A. van Krieken      

2.    J. Kool                   

3.    A. Klop                  

4.    J. Kaldenberg         

5.    A. van de Berg 

 

 

 

 
2013  S.V. de Musketiers