S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen

 

 

    

Beker competitie pistool

1.    J. Kool

2.    A. van Vugt

3.    A. Klop

H klasse 3e  prijs

A. de Gier

 

A klasse 2e prijs

B. Bronkhorst

 

B klasse 2e prijs

A. van Vugt

 

C klasse 2e prijs

M. Gorter

Totaal gemiddelde

1.    Zoelmond           

2.    Herwijnen           

3.    Zoelen                

4.    Wadenoijen      

5.    Maurik               

6.    Buurmalsen         

7.    Lienden              

8.    Ingen                 

9.    Buren               

 

B klasse

1.    Lienden                  

2.    Zoelmond              

3.    Herwijnen               

4.    Ingen                     

5.    Buurmalsen             

6.    Maurik                  

7.    Wadenoijen            

8.    Buren                     

9.    Zoelen                    

 

C klasse

1.    Herwijnen               

2.    Maurik                    

3.    Ingen                      

4.    Lienden                   

5.    Buurmalsen              

6.    Wadenoijen              

7.    Buren                      

8.    Zoelen                     

 

H klasse

1.    Zoelen              

2.    Buurmalsen        

3.    Maurik              

4.    Herwijnen          

5.    Wadenoijen      

6.    Zoelmond         

7.    Lienden             

8.    Buren               

 

A klasse

1.    Herwijnen          

2.    Wadenoijen       

3.    Zoelen               

4.    Zoelmond          

5.    Buren                

6.    Lienden            

7.    Buurmalsen        

8.    Maurik              

9.    Ingen               

 

 

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

A klasse

1.    A. de Gier

 

B klasse

1.    J. Kool

2.    G. van Aalsburg

3.    A. Schop

 

C klasse

1.    W. Overheul

2.    A. van Vugt

3.    M. Kaldenberg

 

D klasse

1.    E. Bieshaar

2.    S. Hennekes

 

 

 

Onderling geweer

H klasse

1.    A de Gier

2.    G.W. Blom

3.    J. Kool

 

A klasse

1.    B. Bronkhorst

2.    R. Kaldenberg

3.    M. van Willigen

 

B klasse

1.    A. van Vugt

2.    A. Schop

3.    H. van Meteren

 

C klasse

1.    M. Gorter

2.    J. Kaldenberg

3.    G. van Londen

 

 

Beker competitie geweer

1.    A. de Gier          

2.    A. Schop            

3.    R. Kaldenberg     

4.    W.Overheul         

5.    G. van Londen 

6.    A. van Krieken

 

 

 

 

 
2013  S.V. de Musketiers