S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen

 

 

    


Jeugd competitie pistool

1.    M. van Arendonk

2.    R. Wellner

3.    R. Smits

Jeugd competitie geweer

1.    R. Wellner

2.    M. van Arendonk

3.    N. van der Meyden

Beker competitie pistool

1.    M. Kaldenberg               

2.    G. van Aalsburg             

3.    G.W. Blom                    

H klasse 2e  prijs

A. de Gier

Totaal gemiddelde

1.    Buurmalsen          

2.    Zoelmond            

3.    Zoelen                 

4.    Wadenoijen          

5.    Herwijnen             

6.    Maurik               

7.    Buren                  

8.    Lienden                

9.    Ingen                   

B klasse

1.    Buurmalen                

2.    Lienden                    

3.    Wadenoijen             

4.    Maurik                     

5.    Zoelen                      

6.    Buren                      

7.    Herwijnen                

8.    Ingen                        

9.    Zoelmond                 

 

C klasse

1.    Buurmalsen            

2.    Ingen                       

3.    Buren                      

4.    Zoelen                     

5.    Lienden                  

6.    Wadenoijen             

7.    Herwijnen                

H klasse

1.    Buurmalsen      

2.    Wadenoijen       

3.    Zoelmond         

4.    Zoelen               

5.    Herwijnen          

6.    Buren                

7.    Maurik               

 

A klasse

1.    Buurmalsen         

2.    Herwijnen            

3.    Zoelmond             

4.    Lienden                

5.    Zoelen                

6.    Wadenoijen          

7.    Buren                   

8.    Maurik                

9.    Ingen                    

 

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

A klasse

1.    G. van de Plaat

2.    A. de Gier

3.    J. Kool

 

B klasse

1.    G. van Aalsburg

2.    A. Schop

3.    W. Overheul

 

C klasse

1.    G.W. Blom

2.    A. van Vugt

3.    M. Kaldenberg

 

 

Koningschutter

G. van de Plaat

 

Meeste vooruitgang

M. Kaldenberg

 

 

Onderling geweer

H klasse

1.    A de Gier

2.    G.W. Blom

3.    J. Kool

 

A klasse

1.   G. van der Plaat

2.    A. Schop

3.    M. van Willigen

 

B klasse

1.    H. van Meteren

2.    W. Overheul

3.    A. van de Berg

 

C klasse

1.    J. Kaldenberg

2.    G. van Londen

 

Koningschutter

A. de Gier

 

Koningschutster

J. Kaldenberg

 

Meeste vooruitgang

G. van de Plaat

 

 

Beker competitie geweer

1.    W. Overheul      

2.    J. Kool              

3.    G. van der Plaat 

 

 

 

 

2013  S.V. de Musketiers