S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen

 

 

    


 

Jeugd competitie geweer

1.    P. den Hartog

2.    T. Garskamp

3.    M. Garskamp

Beker competitie pistool

1.    W. Overheul

2.    G. van de Plaat

Individueel

H klasse 1e prijs

A. de Gier

 

B klasse 1e  prijs

C van Balen

 

Verenigingspunten

1.    Zoelen  

2.    Buurmalsen

3.    Herwijnen

4.    Maurik

5.    Wadenoijen

6.    Zoelmond

7.    Ingen

8.    Buren

9.    Lienden

 

B klasse

1.    Ingen

2.    Zoelmond

3.    Zoelen

4.    Buren

5.    Maurik

6.    Buurmalsen

7.    Wadenoijen

8.    Herwijnen

 

C klasse

1.    Zoelen

2.    Herwijnen

3.    Wadenoijen

4.    Maurik

5.    Buurmalsen

6.    Ingen

7.    Lienden

8.    Buren

H klasse

1.    Buurmalsen

2.    Zoelen

3.    Herwijnen

4.    Zoelmond

5.    Wadenoijen

6.    Maurik

7.    Ingen

8.    Lienden

 

A klasse

1.    Zoelen

2.    Zoelmond

3.    Herwijnen

4.    Buren

5.    Maurik

6.    Wadenoijen

7.    Buurmalsen

8.    Ingen

9.    Lienden

 

 

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

A klasse

1.    A. de Gier

2.    G van de Plaat

3.    J. Kool

4.    G. van Aalsburg

 

B klasse

1.    W. Overheul

2.    A. Schop

 

C klasse

1.    T. van Arendonk

2.    G. van Londen

 

 

Koningschutter

A. de Gier

 

Meeste vooruitgang

W. Overheul

Onderling geweer

H klasse

1.    A. de Gier

2.    A. Schop

3.    G. van de Plaat

4.    J. Kool

5.    M. Kaldenberg

6.    G.W. Blom

 

A klasse

1.    G. van Aalsburg

2.    A. van de Berg

3.    M. van Arendonk

4.    R. Kaldenberg

5.    W. Overheul

6.    A. van Krieken

 

B klasse

1.    J. Kaldenberg

2.    C. van balen

3.    H. van Meteren

4.    A. van Vugt

5.    B. Klijmij

6.    H. de Bruin

 

C klasse

1.    R. Wellner

2.    J. Wermer

3.    N. van de Meijden

4.    T. van Arendonk

5.    G. van Londen

6.    M. Mijnster

7.    P. de Fockert

8.    R. van Zandwijk

9.    J. van Steenis

10.  R. IJzendoorn

 

Koningschutter

A. de Gier

 

Koningschutster

J. Kaldenberg

 

Meeste vooruitgang

T. van Arendonk

 

Jeugdkampioen

P. den Hartog

 

 

Beker competitie geweer

1.    J. Werner

2.    M. van Arendonk

3.    J. Kaldenberg

4.    A. Schop

5.    A. van Krieken

6.    R. Kaldenberg

 

 

 

 

 

2013  S.V. de Musketiers