S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen

 

 

    

    

Beker competitie pistool

1.    Wim van de Berg

2.    Gijs van de Plaat

Individueel

A klasse 1e  prijs

M. van Arendonk   

 

A klasse 4e prijs

G. van Aalsburg     

 

C klasse 3e prijs

B. Klijmij              

Totaal gemiddelde

1.    Zoelen           

2.    Buurmalsen    

3.    Wadenoijen   

4.    Maurik          

5.    Ingen             

6.    Herwijnen      

7.    Buren             

8.    Zoelmond      

9.    Lienden          

 

B klasse

1.    Zoelen                      

2.    Maurik                     

3.    Wadenoijen              

4.    Herwijnen                 

5.    Ingen                        

6.    Buren                       

7.    Buurmalsen               

8.    Lienden                    

9.    Zoelmond                  

C klasse

1.    Buurmalsen              

2.    Maurik                    

3.    Ingen                         

4.    Zoelen                      

5.    Wadenoijen              

6.    Buren                        

7.    Herwijnen                  

H klasse

1.    Zoelmond             

2.    Wadenoijen          

3.    Zoelen                  

4.    Buurmalsen          

5.    Herwijnen             

6.    Lienden                 

7.    Buren                   

8.    Maurik                 

9.    Ingen                    

 

A klasse

1.    Buurmalsen          

2.    Buren                  

3.    Ingen                  

4.    Maurik                 

5.    Herwijnen             

6.    Zoelen                 

7.    Wadenoijen          

8.    Lienden                

9.    Zoelmond             

 

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

A klasse

1.    Gijs van de Plaat

2.    Bert de Gier

 

B klasse

1.    Gerrit van Aalsburg

2.    Jan Kool

 

C klasse

1.    Wim van de Berg

2.    Willem Overheul

 

D klasse

1.    Tom van Arendonk

 

Koningschutter

Gij van de Plaat

 

Meeste vooruitgang

Tom van Arendonk

 

 

 

Onderling geweer

H klasse

1.    Gijs van de Plaat

2.    Arco Schop

3.    Bert de Gier

4.    Jan Kool

 

A klasse

1.    Gerrit van Aalsburg

2.    Martin Kaldenberg

3.    Mark van Arendonk

4.    Arie van de Berg

5.    Gerrit Blom

 

B klasse

1.    Willem Overheul

2.    Herman van Meteren

3.    Jannie Kaldenberg

4.    Rudi Kaldenberg

5.    Kees van Balen

6.    Ad van Krieken

 

C klasse

1.    Roel Wellner

2.    Johan Werner

3.    Bert Klijmij

4.    Ans van Vugt

5.    Nick van de Meijden

 

D klasse

1.    Robbert van Zandwijk

2.    Tom van Arendonk

3.    Gijs van Londen

4.    Marco Mijnster

5.    Patrick de Fockert

6.    Ben van Arendonk

 

Jeugd Klasse

1.    Tim Garskamp

2.    Mark Garskamp

3.    Pascal den Hartog

4.    Tjeerd van de Heuvel

 

Koningschutter

Gijs van de Plaat

 

Koningschutster

Jannie Kaldenberg

 

Meeste vooruitgang

Tim Garskamp

 

 

Beker competitie geweer

1.    Marco Mijnster

2.    Arco Schop

3.    Ad van Krieken

4.    Pascal den Hartog

5.    Nick van de Meijden

6.    Martin Kaldenberg

7.    Rudi Kaldenberg

8.    Gijs van Londen


 

 

 

 

 

 

2013  S.V. de Musketiers