S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen

 

 

    

Onderling geweer

H klasse

1.   Gijs van de Plaat

2.   Bert de Gier

 

A Klasse

1.   Jan Kool

Meeste vooruitgang Pistool

Tom van Arendonk

2.   Gerrit van Aalsburg

3.   Mark van Arendonk

4.   Rudi Kaldenberg

 

B Klasse

1.   Wim van de Berg

2.   Herman van Meteren

3.   Jannie Kaldenberg

4.   Willem Overheul

 

C Klasse

1.   Roel Wellner

2.   Johan Werner

3.   Ans van Vugt

4.   Kees van Balen

5.   Ad van Krieken

6.   Bert Klijmij

7.   Nick van de Meijden

 

D Klasse

1.   Mark Garskamp

2.   Robbert van Zandwijk

3.   Pascal den Hartog

4.   Alex Bisschop

6.   Tom van Arendonk

7.   Gijs van Londen

8.   Hilda Bisschop

9.   Ricardo van Ijzendoorn

10. Alwin Vonk

 

Koning schutter pistool

Bert de Gier

Onderlig pistool

H klasse

1.   Bert de Gier

2.   Gijs van de Plaat

 

A Klasse

1.   Wim van de Berg

2.   Gerrit van Aalsburg

 

B Klasse

1.   Jan Kool

2.   Tom van Arendonk

3.   Alwin Vonk

 

Uitslagen B.S.F.

 

 

 
Beker competitie geweer

1.   Mark van Arendonk

Koning schutter geweer

Gijs van de Plaat

 

Koningschutster geweer

Ans van Vugt

 

Meeste vooruitgang geweer

Tom van Arendonk

 

Jeugd kampioen geweer

Randy Smits

 

Beker competitie pistool

1.   Wim van de Berg

H klasse

1.   Wadenoijen

2.   Zoelen

3.   Herwijnen

4.   Buurmalsen

5.   Zoelmond

6.   Maurik

7.   Buren

8.   Ingen

9.   Lienden

 

A Klasse

1.   Herwijnen

2.   Buurmalsen

3.   Maurik

4.   Ingen

5.   Zoelen

6.   Zoelmond

7.   Lienden

8.   Wadenoijen

9.   Buren

 

B klasse

1.   Buren

2.   Herwijnen

3.   Ingen

4.   Buurmalsen

5.   Maurik

6.   Wadenoijen

7.   Zoelen

8.   Lienden

9.   Zoelmond

 

C Klasse

1.   Wadenoijen

2.   Herwijnen

3.   Buren

4.   Maurik

5.   Lienden

6.   Zoelen

7.   Buurmalsen

8.   Ingen

9.   Zoelmond

 

 
Eindstand verenigings punten

1.   Herwijnen

2.   Buurmalsen

3.   Maurik

4.   Wadenoijen

5.   Zoelen

6.   Ingen

7.   Buren

8.   Lienden

9.   Zoelmond

Eindstand individueel

H klasse

3e Gijs van de Plaat

 

A Klasse

2e Mark van Arendonk

 

2011  S.V. de Musketiers