S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen   Clubblad

 

 

    


Individueel B.S.F. competitie

A Klasse

3e prijs      Gerrit van Aalsburg

 

B Klasse

1e prijs      Wim van de Berg

 

Meeste vooruitgang

B Klasse

Bert Klijmij          

Eindstand verenigings punten

1.    Maurik

2.    Zoelmond

3.    Wadenoijen

4.    Zoelen

5.    Buurmalsen

6.    Herwijnen

7.    Ingen

8.    Buren

9.    Lienden

B klasse

1.    Maurik       

2.    Buren              

3.    Zoelen          

4.    Zoelmond                

5.    Herwijnen                 

6.    Wadenoijen              

7.    Ingen              

8.    Buurmalsen

9.    Lienden                

 

C klasse

1.    Ingen            

2.    Maurik         

3.    Zoelmond          

4.    Buurmalsen           

5.    Buren             

6.    Wadenoijen

7.    Lienden

8.    Herwijnen

9.    Zoelen           

                 

Uitslagen Onderling

Geweer

Koningschutter           Bert de Gier

Koningschutster          Jannie Kaldenberg

Meeste vooruitgang     Egbert Wellner

Jeugd kampioen          Tom Mulder

Bekerwinnaar             Wim van de Berg

 

Pistool

Koningschutter           Bert de Gier

Meeste vooruitgang     Bert de Gier

Beker winnaar            Bert de Gier

H klasse

1.    Wadenoijen           

2.    Zoelen  

3.    Buurmalsen  

4.    Zoelmond

5.    Herwijnen

6.    Maurik

7.    Buren

8.    Lienden

9.    Ingen          

 

A klasse

1.    Herwijnen       

2.    Maurik       

3.    Zoelmond      

4.    Zoelen            

5.    Ingen         

6.    Buren             

7.    Wadenoijen    

8.    Lienden

9.    Buurmalsen      

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

1.     Bert de Gier

2.     Wim van de Berg

3.     Gerrit van Aalsburg

 

Bekercompetitie geweer

1.     Wim van de Berg

2.     Gerrit van Aalsburg

3.     Willem Overheul

 

Bekercompetitie Pistool

1.      Bert de Gier

2.      Gerrit van Aalsburg

3.      Wim van de Berg

Onderling geweer

H klasse

1.    Bert de Gier

2.    Gijs van de Plaat

 

A klasse

1.    Mark van Arendonk

2.    Gerrit van Aalsburg

 

B klasse

1.    Herman van Meteren

2.    Roel Welnner

3.    Nick van de Meijden

4.    Johan Werner

5.    Wim van de Berg

 

C klasse

1.    Willem Overheul

 

D Klasse

1.     Egbert Wellner

2.     Tom Mulder

3.     Danny Koppelaar

4.     Marco Mijnster

5.     Leon van de Meijden

6.     Joost van Wingerden

7.     Wilger van de Broek

 
 
2013  S.V. de Musketiers