S.V. de MusketiersHerwijnen

 
 

Home   Info   Historie   Agenda   B.S.F.   Sponsors   Foto's   B.S.F. uitslagen   Onderling geweer   Onderling pistool   Oude uitslagen

 

 

    


Individueel B.S.F. competitie

H klasse 1e prijs

A. de Gier           

 

A klasse 1e prijs

G.W. Blom           

 

B klasse 2e prijs

B. Bronkhorst       

 

C klasse 3e prijs

A. Klijmij              

 

D klasse 2e prijs

S. Budding             

Totaal gemiddelde

1.    Zoelmond

2.    Wadenoijen

3.    Buurmalsen

4.    Zoelen

5.    Maurik

6.    Herwijnen

7.    Lienden

8.    Buren

9.    Ingen

C klasse

1.    Wadenoijen       

2.    Maurik               

3.    Herwijnen          

4.    Zoelen                

5.    Buren                 

6.    Lienden              

7.    Zoelmond              

8.    Ingen                  

 

D klasse

1.    Herwijnen            

2.    Wadenoijen         

3.    Lienden          

4.    Maurik           

5.    Buren             

6.    Zoelen            

 

E klasse

1.    Maurik                 

2.    Buurmalsen           

3.    Herwijnen             

4.    Ingen                     

H klasse

1.    Zoelen           

2.    Buurmalsen    

3.    Wadenoijen   

4.    Maurik           

 

A klasse

1.    Herwijnen       

2.    Zoelmond       

3.    Maurik           

4.    Buren             

5.    Lienden          

6.    Ingen              

7.    Wadenoijen    

8.    Zoelen            

 

B klasse

1.    Herwijnen       

2.    Buurmalsen     

3.    Zoelmond       

4.    Wadenoijen    

5.    Maurik           

6.    Buren              

7.    Ingen             

Uitslagen B.S.F.

Onderling pistool

B klasse

1.    A. de Gier

2.    G. van Aalsburg

3.    S. Budding

 

C klasse

1.    J. Kool

2.    W. Winteraeken

3.    A. Schop

 

D klasse

1.    R. Kaldenberg

2.    E. Blom

3.    M. Kaldenberg

 

E klasse

1.    A. Klop   

2.    M. Stam

 

 

 

Onderling geweer

H klasse

1.    A de Gier

 

A klasse

1.    G.W. Blom

2.    G. van Aalsburg

3.    C. Tromp

 

B klasse

1.    M. Kaldenberg

2.    B. Bronkhorst

3.    B. Klijmij

 

C klasse

1.    A. Klijmij

2.    A. Scholten

3.    W. Heenk

 
 
2013  S.V. de Musketiers